KURUMSAL Hiİ-LEVEL TÜRKİYE TEKNİK SERVİS

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT

Cihazınızın arıza tespiti sonrasında sizinle iletişime geçilip arızanın parça değişim ve onarım gibi problemlerinin olduğunu ücretsiz bildiriyoruz.

KARGO BİZDEN

Cihazlarınızı Türkiye’nin her hangi bir yerinden, PTT Kargo ile gönderebilirsiniz. Gönderme bedel ödemiyorsunuz, teslim alırken ücreti müşteri ödüyor.

1 GÜNDE TESLİM

Arıza tespit süremiz yoğunluğumuza göre değişmekle birlikte genellikle 1 iş günüdür. tamir sonrası genel donanım testlerinizi yapmaktayız, ardından tarafınıza bildiriyor ve teslim ediyoruz. 

GARANTİLİ SERVİS

Profesyonel Hi-Level servisimiz uzman ekibi ile tüm Hi-Level marka cihazlarınıza hizmet vermektedir. Servisimiz tüm cihazlarınıza teknik destek vermektedir.

 

Hİ-LEVEL TÜRKİYE TEKNİK SERVİS

Tüm Hi-Level cihazlarınıza uzman personellerimiz tarafından notebook bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Onarımları uygun fiyat politikamız ile gerçekleştiriyoruz.

YEDEK PARÇA

E-ticaret sayfamızdan tüm Hi-Level yedek parçalarına uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz, veya isterseniz dükkanımızdan yedek parçalarımızı satın alabilirsiniz.

 

TSE BELGESİ SAHİBİ

Firmamız TSE belgerine sahiptir. Bu sayede Türkiye 'nin en büyük kuruluşları bizleri tercih etmişlerdir.  Türk Hava Yolları - Carefour vb..

HYB HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

Firmamız HYB belgerine sahiptir. Bu belge konusunda hizmet vermeye yeterliliği olan firmalara verilmektedir. Fİrmamızın belgesi mevcuttur.