HAKKIMIZDA

Hakkımızda
 
2000 yılında kurulan Firmamız, Türkiye’nin önde gelen web çözümleri ve teknik destek hizmetleri kuruluşlarından birisidir. FullTech Bilişim Teknolojileri yetkili  olduğu Toshiba Yetkili Servisliği ile uzun yıllardır İstanbul' daki notebooklcd tvgüvenlik çözümleri pazarının lideridir. 
 

FullTech Bilişim Teknolojileri hizmet portföyünde bulunan Laptop ve pc teknik servisliği, Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, daha fazla yeni müşteri sağlayacak ve hızlı teknik destek çözümleri sunmaktadır. 

FullTech Bilişim Teknolojileri sahip olduğu deneyim ve enerjiyi,sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürün ve hizmetleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır. 

 

TSE kalite sertifikasına sahip olan FullTech Bilişim Teknolojileri, uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. FullTech Bilişim Teknolojileri’nin %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri ülke geneline yayılmış bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdedir

 

 


Ad Soyad


Telefon
E - Posta Adresiniz
Mesajınız

Doğrulama Kodu: